سیستم مدیریت کلیک

اين سيستم يکي از برترين و بهترين سيستم هاي از نظر قيمت و امکانات مي باشد، زيرا با خريد اين سيستم برترين امکانات و بيشترين امکانات را با کمترين هزينه فراهم خواهيد کرد.
اين سيستم شامل بخش تبليغ گيرنده مي باشد، که شما با اين سيستم ديگر نيازي نيست براي فروشگاه و يا براي سايت خود هر ماه در سايت و يا وبلاگ خاصي تبليغ قرار دهيد و هزينه هاي سرسام آوري را از پيش به وبمستر ها و وبلاگ نويسان بدهيد، در اين سيستم با دعوت اوليه از وبمستر ها و وبلاگ نويسان براي عضويت در سيستم شما و قرار دادن کد بنر شما در سايت و وبلاگ خودبه ازاء هر کليک در هر ماه در زمان خاصي به آنها مبلغي پرداخت خواهيد کرد.
بخش تبليغ دهنده اين سيستم امکان کاملي است براي وبمستر ها و فروشگاه دارن ديگر که مي خواهند تبليغ موثري داشته باشند، آنها با پرداخت هزينه به شما و قرار دادن بنر خود در سيستم آمار خوبي براي خود قراهم خواهند کرد و شما به ازاء هر کليک به وبمستر ها و وبلاگ نويسان از آن هزينه اي پرداخت مي کنيد و هزينه اي براي خود بر مي داريد.
از امکانات جالب ديگر اين سيستم مي توان به يکبار عضو شدن اشاره کرد، يعني کافيست فقط يک فرد يک بار عضو شود و براي قرار دادن تبليغات در وب سايت ها و وبلاگ ها متفاوت آنها را اضافه و براي آنها کدي دريافت کند، همچنين اگر بخواهد تبليغ بدهد همان يکبار کافيست و ديگر نياز به عضويت نيست.

مزایای تبلیغات الکترونیکی

  • 01 ایجاد ارتباط دوطرفه با مشتری و ارائه اطلاعات بیشتر و دقیق تر
  • 02 هزینه های پایین تر، سهولت، سرعت و عدم محدودیت زمانی و مکانی

پرداخت با کارت های عضو شتاب

BPMLogozarrinpal