تبلیغ در گوگل

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در تجارت، تبلیغات می‌باشد و از آنجایی‌که یکی از بهترین روش‌های تبلیغ، تبلیغ در موتور جستجوگر گوگل (Google AdWords) بوده و نیز با توجه به بازدید صدها میلیونی از سایت گوگل و امکانات بسیار زیادی که نرم‌افزار تبلیغات گوگل (Google AdWords) در اختیار تبلیغ‌کنندگان قرار می‌دهد؛ به راحتی مشتریان شما از هر کجا که شما بخواهید و به صورت کاملا هدف‌دار و با کمترین هزینه، شما را در صفحه اول گوگل پیدا می‌کنند و همچنین این فرایند بهینه‌سازی، موجب بهبود رتبه سایت شما در گوگل می‌شود.

تبلیغات گوگل جهت به دست آوردن بهترین موقعیت بر روی موتور جستجوگر گوگل می‌باشد. شما با این روش قادر خواهید بود در کمترین زمان (معمولا از 15 دقیقه تا 12 ساعت) سایت خود را یکی از صفحات اول تا سوم گوگل ببینید.

بنابراین گوگل ، برای تمام تبلیغ‌کنندگان (در هر سطحی که باشند) ترافیک هدفمند به سایت‌شان را تضمین خواهد کرد. البته این موقعیت تا زمانی پایدار است، که در رقابت پرداخت پول به ازای هر کلیک، پیشتاز باشید.

از مزایای تبلیغات گوگل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. تعیین ساعاتی که کاربران بتوانند تبلیغ شما را در گوگل ببینند.

2. امکان تعیین هزینه برای هر کلیک

3. مدیریت هزینه روزانه برای تبلیغات

4. تعیین کشورهایی که می‌خواهید تبلیغ در آن‌جا نمایش داده شود.

5. تعیین زبان‌هایی که می‌خواهید تبلیغ در آن نشان داده شود.

6. بودجه تبلیغاتی شما به ازای کلیک‌های دریافت شده کسر می‌گردد.

7. امکان تعیین بی‌نهایت کلیدواژه برای تبلیغ شما

8. ترافیک هدفمند

از آنجا که هزینه تبلیغات گوگل بر اساس دلار است, نرخ آن در ایران همواره در حال تغییر می‌باشد. هزینه بستگی به بودجه‌ای دارد که شما برای تبلیغات گوگل در نظر گرفته‌اید. مثلا اگر 100 دلار برای این نوع تبلیغات در نظر گرفته و هزینه هر کلیک را یک تا پنج سنت تعریف کرده باشید، متوسط کاربری که از تبلیغ شما دیدن خواهند کرد حداقل 2500 نفر خواهند بود.

البته باید توجه داشت برای کلیدواژه‌ای که تعداد تبلیغات آن زیاد است، شما باید بودجه بیشتری را برای هر کلیک اختصاص دهید، تا سایت شما در صفحات اول گوگل قرار گیرد.

مزایای تبلیغات الکترونیکی

  • 01 ایجاد ارتباط دوطرفه با مشتری و ارائه اطلاعات بیشتر و دقیق تر
  • 02 هزینه های پایین تر، سهولت، سرعت و عدم محدودیت زمانی و مکانی

پرداخت با کارت های عضو شتاب

BPMLogozarrinpal