میزبانی وب

هاست (میزبانی وب) چیست؟

هاست (میزبانی وب) فضایی است كه وقتی می خواهید وب سایت تان روی شبکه بین المللی (اینترنت) برای همه قابل دیدن باشد به آن نیاز دارید. به زبان ساده، وب سایت شما باید بر روی فضای یك سرویس دهنده میزبان قرار گیرد.

با توجه به محدوديت ها و موانع ايجاد شده از طرف سرويس دهندگان خارجی برای کاربران ايرانی، اين روزها مدام شاهد بسته شدن سايت های ايرانی از سوی ميزبانان خارجی هستیم، لذا با انتخاب سرويس هاستينگ داخل ايران، ديگر نگران ايجاد مشکل در اين زمينه نخواهيد بود.

ميزبانی وب سايتهای اينترنتی که نيازمند سرويس پايدار و دارای امکانات مديريتی و برنامه نويسی است، يکی از خدمات ما در "شرکت رویای سبز" است. سرور های اشتراکی ما بر اساس سيستم عامل Windows 2008R2 بوده و امکان پشتيبانی از برنامه های نوشته شده در محيط دات نت و همچنين زبان های متن باز همچون PHP  را دارا است، با توجه به نصب نسخه های مخصوص سيستم عامل ويندوز از اين زبان ها و همچنين بانک اطلاعاتی My SQL برنامه نويسانی که تا کنون قادر بودند برنامه های خود را تنها بر روی سرور های خانواده لينوکس اجرا نمايند، ميتوانند از سرورهای تحت ويندوز نيز با قدرت بيشتری استفاده نمايند. برنامه های مديريت محتوی متن باز همچون جوملا (Joomla)، دروپال (drupal)، دات.نت نيوک (dotnetnuke) و .... به سادگی بر روی سرورهای ما قابل نصب و راه اندازی هستند.

 

قیمت میزبانی وب

 

جهت ثبت سفارش می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمائید.

مزایای تبلیغات الکترونیکی

  • 01 ایجاد ارتباط دوطرفه با مشتری و ارائه اطلاعات بیشتر و دقیق تر
  • 02 هزینه های پایین تر، سهولت، سرعت و عدم محدودیت زمانی و مکانی

پرداخت با کارت های عضو شتاب

BPMLogozarrinpal